#Wyłapani po godzinachEdit
.elementor-930 .elementor-element.elementor-element-732d9aa8 .elementor-button .elementor-align-icon-right{margin-left:5px;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-732d9aa8 .elementor-button .elementor-align-icon-left{margin-right:5px;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-732d9aa8 .elementor-button{font-family:”Roboto”, Sans-serif;font-weight:600;fill:#030303;color:#030303;background-color:#61CE7000;border-radius:50px 50px 50px 50px;padding:15px 15px 15px 15px;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-732d9aa8 .elementor-button:hover, .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-732d9aa8 .elementor-button:focus{color:#FFFFFF;background-color:#503DFF;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-732d9aa8 .elementor-button:hover svg, .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-732d9aa8 .elementor-button:focus svg{fill:#FFFFFF;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-211acf5c .elementor-button .elementor-align-icon-right{margin-left:5px;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-211acf5c .elementor-button .elementor-align-icon-left{margin-right:5px;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-211acf5c .elementor-button{font-family:”Roboto”, Sans-serif;font-weight:600;fill:#503DFF;color:#503DFF;background-color:#61CE7000;border-radius:50px 50px 50px 50px;padding:15px 15px 15px 15px;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-211acf5c .elementor-button:hover, .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-211acf5c .elementor-button:focus{color:#FFFFFF;background-color:#503DFF;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-211acf5c .elementor-button:hover svg, .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-211acf5c .elementor-button:focus svg{fill:#FFFFFF;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-4f520b4c .elementor-button .elementor-align-icon-right{margin-left:5px;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-4f520b4c .elementor-button .elementor-align-icon-left{margin-right:5px;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-4f520b4c .elementor-button{font-family:”Roboto”, Sans-serif;font-weight:600;fill:#030303;color:#030303;background-color:#61CE7000;border-radius:50px 50px 50px 50px;padding:15px 15px 15px 15px;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-4f520b4c .elementor-button:hover, .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-4f520b4c .elementor-button:focus{color:#FFFFFF;background-color:#503DFF;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-4f520b4c .elementor-button:hover svg, .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-4f520b4c .elementor-button:focus svg{fill:#FFFFFF;}:root{–page-title-display:none;}.eael-reading-progress-wrap .eael-reading-progress{height:5px !important;}.eael-reading-progress-wrap .eael-reading-progress .eael-reading-progress-fill{height:5px !important;background-color:#1fd18e !important;transition:width 50ms ease;}


Strona Główna


Rekrutacja


#Wyłapani po godzinach
Dołącz do nas


#Wyłapani


Nasza praca


Nasz zespół


Rozwijaj się z nami


Rekrutacja


#Wyłapani po godzinach

223689048_513710433185615_5815704917166322318_n

#Wyłapani po godzinach

Kręgle 2021

 

Jesień może oddziaływać na nas w negatywny sposób. Możemy mieć mniej energii i tym samym zapału do pracy. Dzięki wspólnemu wyjściu na kręgle z powrotem naładowaliśmy akumulatory i przy okazji wyluzowaliśmy się. 

 

 

Świętujemy Urodziny Pawła i Marty

Jak widać, imprezy są tylko jednym ze sposobów świętowania ważnych okazji przez #Wyłapanych. Ostatnio odbyły się urodziny Pawła i Marty, którzy zrobili nam mega niespodziankę!! Chociaż Paweł jako Prezes codziennie czuwa nad nami i zawsze nam pomaga to w dodatku w 'zmowie’ z Martą – jedną z najdłużej pracujących osób w naszej firmie, przygotowali dla nas śniadanie, które potem przerodziło się w obiad. Było wesoło i pysznie, a przede wszystkim rodzinnie. Będziemy dobrze wspominać ten dzień i mamy nadzieje, że Jubilaci spędzili resztę dnia po pracy tak jak sobie wymarzyli. Oby takich okazji było jak najwięcej!

Góry 2021

W tym roku również pojechaliśmy w Góry, gdzie spędziliśmy 3 aktywne dni przeplecione takimi atrakcjami jak basen i jacuzzi tylko do naszej dyspozycji, pyszny grill czy kolacja. Jednak już sama droga była super przeżyciem, oprócz tego że była komfortowa to w trakcie robiliśmy sobie przerwy na pizzę i lody, a trasę przejechaliśmy śpiewając znane piosenki i ogółem integrując się. Po piątku jednak zebraliśmy się na szlak, aby zdobyć kolejny szczyt! Po drodze niektórzy trochę pobłądzili w poszukiwaniu ukrytych w drzewach stawów i innych ciekawych odkryć, a inni mierzyli czas aby jak najszybciej znaleźć się na szczycie i pobić swój rekord. Najważniejsze, że wszyscy w końcu znaleźli się w miejscu, który był celem podróży. Relację z wyjazdu możemy zobaczyć na zdjęciach po lewo. 

5 Urodziny GetHelp.pl

Każde urodziny GetHelp.pl mają dla #Wyłapanych ogromne znaczenie. W końcu dzięki powstaniu tej firmy nasze drogi skrzyżowały się  i powstał zespół, który umie ze sobą pracować, ale też razem się bawić. Życzymy GetHelp.pl Wszystkiego, co Najlepsze i aby nigdy nie zmieniło się to, co jest dobre. Mamy nadzieję, że będziemy rozwijać się w każdym znaczeniu tego słowa i docierać do coraz większej grupy ludzi, którym pomagamy codzienną, sumienną pracą. Tematem przewodnim uroczystości były Najlepsze Polskie Teleturnieje, co oczywiście już samo w sobie brzmi jak dobra zabawa. Było trochę konkurencji i rywalizacji przeplecione z tańcem, śpiewem i 'kalamburami’. Szkoda, że nie możemy wyrazić słowami jak dobrze się bawiliśmy. Zdjęcia po prawo wyrażają więcej niż tysiąc słów, więc po prostu zapraszamy do oglądania.

Wyłapani się nie poddają

 

Koniec marca rzucił nam małe covidowe kłody pod nogi. Pomimo tego, że przez cały czas trwania Pandemii stosowaliśmy się do wszystkich zasad bezpieczeństwa, koronawirus dosięgnął także i nas. Ale nawet przez myśl nam nie przeszło, aby zrezygnować z pracy. Wyłapani się nie poddają, tylko szukają rozwiązań. Dlatego część z nas zabrała laptopy do domu w nadziei, że jak najszybciej sytuacja się poprawi, a nasi drodzy koledzy i koleżanki niebawem wrócą do zdrowia. Nieważne czy jesteśmy w domu, w biurze czy w trasie to z pełnym zapałem i sercem pracujemy po to, aby pokazać Klientom i Partnerom Biznesowym, że nie zostaną bez pomocy nawet w trudniejszych momentach. Praca ‘z pod koca’ w domu nie różni się niczym od tego, ile dajemy z siebie na co dzień w ‘normalnych’ warunkach, bo sami chcemy dawać z siebie 200%. Wszystkim w podobnej sytuacji przesyłamy dużo pozytywnej energii oraz wytrwałości i życzymy zdrowia.

Casino Royale 2021

Rosyjska ruletka, kości, poker? Tak właśnie bawią się #Wyłapani! Wystrój sali niczym z kasyna pomógł nam wczuć się w klimaty Jamesa Bonda. Mając do dyspozycji pokaźną sumę GetHelpowej waluty, przybieraliśmy pokerowe twarze i jak prawdziwi hazardziści chcieliśmy zgarnąć największą wygraną. To wszystko oczywiście przy pysznym jedzeniu i piciu. Ważną częścią imprezy był moment wręczenia nagród pracownikom roku, którzy otrzymali wyjątkowe nagrody. Największą była 10-dniowa wycieczka na Wyspy Kanaryjskie, co pokazuje, że warto mierzyć wysoko. Nawet nie wiemy kiedy nasza garstka zamieniła się w tak liczny zespół, a najlepsze jest to,  że dopiero się rozkręcamy!

Lasery 2020

 

W sierpniu mieliśmy kolejne wyjście, tym razem trafiło na lasery! Dobra zabawa połączona z aktywnością fizyczną przynosi same korzyści, w końcu człowiek nie żyje tylko pracą prawda? Co więcej, w tym czasie nasz zespół powiększył się o kilku nowych #Wyłapanych. Wspólne wyjście było świetnym czasem, abyśmy poznali się jeszcze lepiej. Wieczór zakończyliśmy kolacją w Bierhale, gdzie integrowaliśmy się przy pysznym jedzeniu.

Góry – Szczawnica 2020

Pobyt w Szczawnicy zaczął się od kolacji powitalnej będącej nieodłącznym elementem naszych wyjazdów. Następnego dnia po dobrym śniadaniu wyszliśmy na szlak. Wycieczka w góry jest bardzo ważną częścią naszej filozofii – tradycją, która zostanie z nami tak długo, jak GetHelp.pl będzie istnieć. Jeszcze tego samego dnia po wędrówce zakończonej sukcesem wyszliśmy na miasto i trochę bliżej poznaliśmy okolicę. 

4 urodziny GetHelp.pl 2020

 

Rok 2020 był przełomowy w pewien sposób prawdopodobnie dla wszystkich. Wielu z nas musiało zrobić krok wstecz i na nowo ułożyć sobie plany, zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Nam zeszły rok uświadomił jedno – że nic nas nie złamie. W dniu urodzin GetHelp.pl postawiliśmy na wspominanie tych owocnych i rozwojowych 4 lat – nie tylko tego, co osiągnęliśmy, ale też jak się rozwinęliśmy jako ludzie i czego się nauczyliśmy od siebie nawzajem.

Wigilia 2019

Wigilia odbyła się w hotelu Stare Kino. Ciekawostka – pod koniec XIX wieku istniało tam pierwsze stałe kino w Polsce. Takie miejsce wymagało od nas odpowiedniego ubioru, który wpasuje się w magiczny klimat tego otoczenia. Pomimo tego, że wyglądaliśmy elegancko, to nie brakowało nam szampańskiego humoru. Jedzenie i picie również nie pozostawiało nic do życzenia. Oczywiście żadna większa uroczystość nie obejdzie się bez atrakcji i tak było tym razem. Tego wieczoru pobyt umilił nam występ iluzjonisty, który w ciekawy, energiczny sposób prezentował następne tricki. Dostaliśmy również praktyczne upominki, które każdy mógł wykorzystać jak chce.

Mikołajki 2019

Ten dzień uwielbia chyba każdy z nas. Pewnie dlatego, że symbolizuje zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Świąteczny klimat już wisi w powietrzu, a w biurze panuje rodzinna atmosfera. U nas ten dzień był również podszyty nutką rywalizacji. Podzieliliśmy się na 3 drużyny – każda chciała zrobić najlepsze pierniczki. Poziom był bardzo wyrównany. Zwycięzców wybrali nasi obserwujący na Facebooku, dzięki czemu wynik był sprawiedliwy. Niezależnie od niego, byliśmy bardzo dumni z naszych małych, smacznych dzieł sztuki. A który zestaw Ciebie urzekł najbardziej?

Kręgle 2019

Bardzo lubimy kręgle, ponieważ jest to rozrywka z odrobiną rywalizacji. Im więcej osób, tym lepiej. Wtedy się mobilizujemy i z każdym razem jesteśmy coraz lepsi. Jest to również super okazja do porozmawiania i poznania się od innej – mniej formalnej strony. Każdemu naszemu wyjściu towarzyszy też jedzenie i różnego rodzaju trunki (zależy, co lubisz). Akurat tego dnia mieliśmy dodatkową okazję do pozytywnego dania ujścia swoim emocjom kibicując reprezentacji Polskiej w barze.

Góry – Duszniki Zdrój 2019

Po dotarciu do hotelu i dobrej kolacji, spełnialiśmy się sportowo przy bilardzie i piłkarzykach. Gwarantujemy, że emocje są dokładnie takie same jak wtedy, kiedy graliśmy w piłkarzyki za dzieciaka. Następnego dnia mieliśmy wycieczkę do Skalnego Miasta, które zrobiło na nas ogromne wrażenie. Potem już odpoczywaliśmy, żeby się zregenerować przed kolejną wycieczką. Miała ona miejsce ostatniego dnia, wybraliśmy się na punkt widokowy – Szczeliniec Wielki, którego piękno jest również urzekające. Wyjazd zakończyliśmy pysznym obiadem. Dzięki tej wycieczce jeszcze bardziej się zbliżyliśmy i nastawiliśmy głowy na nowe wyzwania czekające nas po powrocie.

 

3 urodziny GetHelp.pl 2019

Każda okazja jest dobra do wspólnych wyjść i szczególnie teraz ze względu na Pandemię każdy z nas za nimi tęskni. W 3 urodziny GetHelp.pl wybraliśmy się do pokoju zagadek (escape room). Niezależnie od wyniku gry, cały czas towarzyszył nam uśmiech na twarzy. Liczył się dobrze spędzony czas w zabawowej atmosferze. Po takim wysilaniu umysłów należała nam się nagroda. Udaliśmy się do lokalu na jedzenie, oczywiście skoro urodziny – to musiał być tort. Urodziny wspominamy bardzo pozytywnie i mamy nadzieję, że dołączysz do nas następnym razem.

Wigilia 2018

 

Nasze wyjścia są bardzo urozmaicone, co zapewnia nam ciągle nowe wrażenia. W dzień firmowej Wigilii udaliśmy się do restauracji Pan Kejk, którą pewnie kojarzysz. To była bardziej spokojna, lecz nie nudna część wieczoru. Za każdym razem mamy okazję, aby dowiedzieć się o sobie nawzajem czegoś nowego i znaleźć wspólny grunt do pośmiania się co widać po naszych zadowolonych twarzach na zdjęciach. Potem udaliśmy się do kasyna, gdzie korzystaliśmy z dostępnej rozrywki od automatów po możliwość grania w pokera, ruletkę czy niemniej popularny blackjack. Zwycięscy #Wyłapani zostali nagrodzeni pucharami, co stanowi super pamiątkę na lata!

Mikołajki 2018

Te Mikołajki spędziliśmy nieco bardziej kameralnie, ale przecież nie to jest najważniejsze. Kluczowe jest to, aby doceniać towarzystwo, w którym się jest. Nie potrzebujemy wypasionej sali z barmanem serwującym najlepsze drinki (chociaż miło by było 😉), żeby dobrze spędzić czas. Lubimy też spotkania przy wspólnym stole przegryzając świąteczne przekąski i rozmawiając ze sobą. Czerwone czapki z pomponami dodały świątecznego uroku i jak zwykle nie zabrakło symbolicznych upominków.

Góry – Karpacz 2017

 

Na miejsce pobytu dotarliśmy wieczorem i wyjazd rozpoczęliśmy od grilla, gdzie jedzenia i picia było po uszy. Można było poczuć prawdziwą wakacyjną atmosferę, szczególnie w takim pięknym otoczeniu. W drugi dzień zdobyliśmy Śnieżkę, skąd widoki zapierały dech w piersiach nieważne, w którą stronę obróciliśmy głowę. Pomimo, że był to aktywny dzień i odczuwaliśmy zmęczenie fizyczne, to oczyściliśmy nasze umysły i naładowaliśmy baterie. W ostatnim dniu czekała na nas super atrakcja – jak widać na zdjęciach przemierzaliśmy rzekę pontonami mając przy tym mega frajdę.

1 urodziny GetHelp.pl 2017

Pierwsze urodziny GetHelpowej rodziny spędziliśmy na kręglach. Wtedy mieliśmy okazję do uczczenia młodej, ale prężnie rozwijającej się firmy i pobawienia się – bo w życiu nie można być cały czas poważnym. Jak powszechnie wiadomo, wspólny śmiech zbliża ludzi, dlatego chcemy stwarzać jak najwięcej okazji do wspólnego spędzania czasu poza godzinami pracy. Przekłada się to również na dobre stosunki na co dzień, gdy każdy jest pogrążony we własnych obowiązkach. Dzień pierwszych urodzin GetHelp.pl 23 kwietnia był dla nas pamiętny, ponieważ symbolizował narodziny czegoś wyjątkowego i trwałego.

© 2021 – GetHelp.pl