Rekrutacja OLDEdit
.elementor-930 .elementor-element.elementor-element-732d9aa8 .elementor-button .elementor-align-icon-right{margin-left:5px;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-732d9aa8 .elementor-button .elementor-align-icon-left{margin-right:5px;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-732d9aa8 .elementor-button{font-family:”Roboto”, Sans-serif;font-weight:600;fill:#030303;color:#030303;background-color:#61CE7000;border-radius:50px 50px 50px 50px;padding:15px 15px 15px 15px;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-732d9aa8 .elementor-button:hover, .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-732d9aa8 .elementor-button:focus{color:#FFFFFF;background-color:#503DFF;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-732d9aa8 .elementor-button:hover svg, .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-732d9aa8 .elementor-button:focus svg{fill:#FFFFFF;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-211acf5c .elementor-button .elementor-align-icon-right{margin-left:5px;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-211acf5c .elementor-button .elementor-align-icon-left{margin-right:5px;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-211acf5c .elementor-button{font-family:”Roboto”, Sans-serif;font-weight:600;fill:#503DFF;color:#503DFF;background-color:#61CE7000;border-radius:50px 50px 50px 50px;padding:15px 15px 15px 15px;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-211acf5c .elementor-button:hover, .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-211acf5c .elementor-button:focus{color:#FFFFFF;background-color:#503DFF;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-211acf5c .elementor-button:hover svg, .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-211acf5c .elementor-button:focus svg{fill:#FFFFFF;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-4f520b4c .elementor-button .elementor-align-icon-right{margin-left:5px;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-4f520b4c .elementor-button .elementor-align-icon-left{margin-right:5px;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-4f520b4c .elementor-button{font-family:”Roboto”, Sans-serif;font-weight:600;fill:#030303;color:#030303;background-color:#61CE7000;border-radius:50px 50px 50px 50px;padding:15px 15px 15px 15px;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-4f520b4c .elementor-button:hover, .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-4f520b4c .elementor-button:focus{color:#FFFFFF;background-color:#503DFF;} .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-4f520b4c .elementor-button:hover svg, .elementor-930 .elementor-element.elementor-element-4f520b4c .elementor-button:focus svg{fill:#FFFFFF;}:root{–page-title-display:none;}.eael-reading-progress-wrap .eael-reading-progress{height:5px !important;}.eael-reading-progress-wrap .eael-reading-progress .eael-reading-progress-fill{height:5px !important;background-color:#1fd18e !important;transition:width 50ms ease;}


Strona Główna


Rekrutacja


#Wyłapani po godzinach
Dołącz do nas


#Wyłapani


Nasza praca


Nasz zespół


Rozwijaj się z nami


Rekrutacja


#Wyłapani po godzinach

Stabilne zatrudnienie

Szkolenia i rozwój

Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii

Trzy kroki do kariery

Nasz proces rekrutacji składa się z 3 etapów:​

Rozmowa online

Dlaczego wybraliśmy tę formę? GetHelp.pl utożsamia się z nowoczesnymi standardami. Dziś, rozmowa online nie jest już niczym wyjątkowym – dzięki temu Ty zaoszczędzisz czas, a my nawet nie zauważmy czy siedzisz wygodnie w swoich ulubionych kapciach w jednorożce czy  w skarpetkach ze Spidermanem!

Dzień z Nami w GetHelp.pl

Spędzając czas z nami, będziesz mieć okazję zapoznać się z obowiązkami na stanowisku, na które aplikujesz. Poznasz też biuro i pozostałych #wyłapanych. Jest to czas przede wszystkim dla Ciebie, który pozwoli podjąć Ci słuszną decyzję (a taką jest tylko dołączenie do nas!) 

Rozmowa podsumowująca

Na koniec porozmawiamy o Twoim czasie spędzonym w GetHelp.pl. Opowiesz nam o swoich wrażeniach i omówimy konkretne kwestie dotyczące naszej dalszej współpracy.

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy:

 • Mobilny Opiekun Klienta Biznesowego
 • Stacjonarny Opiekun Klienta Biznesowego
 • Opiekun Klienta Indywidualnego

Fascynujesz się sprzedażą i masz w sobie iskrę podróżnika?

Lubisz kiedy coś się dzieje i wiesz, że praca za biurkiem nie jest dla Ciebie?

Dołącz do GetHelp.pl i zostań jednym z naszych MOBILNYCH OPIEKUNÓW KLIENTA.

Dlaczego „opiekun”?

W pracy będziesz odpowiadać za utrzymywanie super współpracy z klientami, czy to nowymi czy istniejącymi. Kiedy mówimy, że się kimś opiekujemy to oznacza, że dbamy o kogoś potrzeby, jego interesy, chcemy, aby ta osoba czuła się dobrze i tylko nas wybierała. Właśnie taką rolę będziesz spełniać – a przy okazji unikniesz rutyny i rozwiniesz swoje sprzedażowe skrzydła.

GetHelp.pl tworzy młody, rozwijający się zespół, który łączy wspólna wizja pracy we wspierającym się gronie i przy okazji osiągania wyników. Nie jesteśmy zwykłą firmą i nie patrzymy tylko na to, co umiesz. Dla nas liczy się człowiek! Jego energia, nastawienie do innych, szczególnie naszych klientów.

Wyślij do nas CV jeśli:

 • Masz pozytywne nastawienie do ludzi i rozmawianie z nimi to twój „konik”
 • Z łatwością nawiązujesz nowe kontakty oraz potrafisz budować długotrwałe relacje biznesowe
 • Umiesz rzetelne i regularne raportować wyniki swojej pracy
 • Wiesz, że wyniki biorą się z wykonywania właściwych rzeczy we właściwym miejscu i czasie
 • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Pssst. Twoim atutem będzie również doświadczenie na podobnym stanowisku

Do Twoich codziennych obowiązków należeć będzie:

 • Systematyczna opieka nad bieżącymi Klientami Biznesowymi Naszej firmy poprzez wizyty osobiste, badanie potrzeb, dopasowywanie optymalnych rozwiązań i tworzenie długotrwałych relacji biznesowych
 • Dalszy rozwój firmy poprzez nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami Biznesowymi
 • Terminowe i regularne raportowanie Twojej codziennej pracy w autorskim systemie
 • Regularne uczestniczenie w szkoleniach podnoszących Twoje umiejętności zarówno sprzedażowe jak i interpersonalne

Co możemy Ci zaoferować?

 • Zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę
 • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premię, która motywuje do osiągania wysokich wyników
 • Benefity pozapłacowe w postaci Karty Multi-sport oraz prywatnej opieki zdrowotnej Lux-Med,
 • Niezbędne narzędzia do pracy w postaci samochodu służbowego, tabletu oraz telefonu,
 • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i kształtowaniu swojego codziennego dnia pracy

Wyślij do nas CV i czekaj na telefon od Nas 😊

Łatwe nawiązywanie kontaktów?
Umiejętność pracy w zespole?
Stawianie czoła wyzwaniom?

NUDY!

Oczywiście, są to podstawy wielu stanowisk i również w GetHelp.pl poszukujemy osoby z powyższymi cechami. Ale nie jesteśmy zwykłą firmą i nie szukamy samych cech. Liczy się człowiek! Jego energia, nastawienie do innych, szczególnie naszych klientów. Jesteśmy młodym, rozwijającym się zespołem, który łączy wspólna wizja pracy we wspierającym się gronie i przy okazji osiągania wyników.

Jako GetHelp.pl jesteśmy liderem w branży gwarancji na samochody używane, więc szukamy osób, które wniosą do naszego zespołu nowe zasoby energii i są nastawione na rozwój. Aktualnie poszukujemy STACJONARNEGO OPIEKUNA KLIENTA BIZNESOWEGO, który będzie miał pozytywne i ciepłe podejście do naszych partnerów biznesowych, a jednocześnie umiał zachęcić nowych klientów do współpracy.

Czym będziesz się u nas zajmować?

 • Obsługa AKTUALNYCH Partnerów biznesowych w oparciu o najwyższe standardy – nie bazujemy na skryptach, rozmowę prowadzisz zawsze w swoim stylu, który wypracowujesz wraz z doświadczeniem. Bądź sobą, a przy okazji bądź profesjonalistą.
 • Pozyskiwanie telefonicznie NOWYCH Partnerów – spokojnie damy Ci bazę oraz całe niezbędne know-how. Wszystkie niezbędne informacje, jak i odpowiedzi na Twoje pytania dostajesz na bieżąco – dbamy o to, aby nasi pracownicy czuli się komfortowo.
 • Realizacja kampanii sprzedażowych w zakresie gwarancji – gwarantujemy, że 150% planu jest spokojnie w zakresie Twoich możliwości. Zależy nam na tym, abyś się rozwijał i czuł satysfakcję ze swojej pracy.

Twoje dodatkowe zadania to:

  • Realizacja wyznaczonych celów
  • Dbałość o poprawny obieg dokumentacji
  • Tworzenie regularnych zestawień w MS Office

 

Oferujemy:

 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu od pierwszego dnia pracy
 • Gwarancję stabilności i stałości zatrudnienia
 • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
 • Pełne wsparcie marketingowe dla Twoich działań
 • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii
 • Pracę z młodymi ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania
 • Pyszną kawę i świeże owoce każdego dnia

Drogi kandydacie:
– Jeśli masz minimum rok doświadczenia w pracy z klientem
– Jesteś nastawiony na realizację celów
– Prawidłowo określasz i rozumiesz potrzeby klienta
– Jesteś otwarty na dawanie pomocy klientom i small talks
– Poszukujesz stabilnego zatrudnienia

To wyślij nam swoje CV i czekaj na nasz kontakt!

Od zawsze chcesz pomagać ludziom i marzysz, żeby to było częścią Twojej codziennej pracy?

Umiesz organizować swoją pracę w taki sposób, aby jak najszybciej rozwiązywać problemy?

Jeśli tak, to doskonale odnajdziesz się na stanowisku OPIEKUNA KLIENTA INDYWIDUALNEGO w GetHelp.pl.

Dlaczego „opiekun”?
W pracy będziesz pomagać klientom zgłaszającym się do Ciebie z problemem i czuwać, aby ich sprawa zakończyła się  pomyślnie. Kiedy mówimy, że się kimś opiekujemy to oznacza, że dbamy o kogoś i jego potrzeby, chcemy mu pomóc i robimy co w naszej mocy, aby był zadowolony. Właśnie taką rolę będziesz spełniać – a przy okazji podniesiesz swoje umiejętności w koordynacji zadań i zatroszczysz się o relacje z naszymi partnerami.

GetHelp.pl tworzy młody, rozwijający się zespół, który łączy wspólna wizja pracy we wspierającym się gronie i przy okazji osiągania wyników. Nie jesteśmy zwykłą firmą i nie patrzymy tylko na to, co umiesz. Dla nas liczy się człowiek! Jego energia, nastawienie do innych, szczególnie naszych klientów. Lubimy się edukować, aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę.

Czym będziesz się u nas zajmować?

 • Informowanie klientów o zakresie naszej usługi – wszystkie informacje będziesz mieć pod ręką.
 • Przyjmowanie i obsługiwanie zgłoszeń klientów w oparciu o najwyższe standardy – na początku dostaniesz od nas wsparcie, będziesz wiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę.
 • Pozyskiwanie partnerów biznesowych – spokojnie, damy Ci całe niezbędne know-how. Wszystkie potrzebne informacje, jak i odpowiedzi na Twoje pytania dostajesz na bieżąco – dbamy o to, aby nasi pracownicy czuli się komfortowo.
 • Współpraca z partnerami zewnętrznymi – na co dzień będziesz komunikować się z naszymi partnerami, aby móc doprowadzić sprawę klienta do końca.

*Praca w zespole będzie ważnym elementem Twojej pracy – dlatego poszukujemy osoby komunikatywnej i otwartej na współpracę 😊

Twoje dodatkowe zadania to:

 • Realizacja wyznaczonych celów
 • Dbałość o poprawny obieg dokumentacji
 • Tworzenie regularnych zestawień w MS Office

Oferujemy:

 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu od pierwszego dnia pracy
 • Gwarancję stabilności i stałości zatrudnienia
 • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
 • Pełne wsparcie marketingowe dla Twoich działań
 • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii
 • Pracę z młodymi ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania
 • Pyszną kawę i świeże owoce każdego dnia

Drogi kandydacie:

– Jeśli masz predyspozycje i chęć do pracy z klientem

– Jesteś nastawiony na realizację celów

– Prawidłowo określasz i rozumiesz potrzeby klienta

– Jesteś otwarty na dawanie pomocy klientom i small talks

– Poszukujesz stabilnego zatrudnienia

To wyślij nam swoje CV i czekaj na nasz kontakt!

 • +48 515 110 120
 • hr@gethelp.pl
 • GetHelp sp. z o.o. ul.Przybyszewskiego 99, 93-126 Łódź
 • NIP: 729-27-11-242

[googlemaps https://maps.google.com/maps?q=ul.%20Przybyszewskiego%2099%2C%2093-126%20%C5%81%C3%B3d%C5%BA&t=m&z=12&output=embed&iwloc=near&w=425&h=350]

Jesteś zainteresowany pracą w GetHelp.pl?

Wypełnij formularz kontaktowy, a na pewno do Ciebie zadzwonimy.​

© 2021 – GetHelp.pl